Ze života

Ze života

Váš miláček je v tom?

5.3.2017

Váš miláček je v tom? Pak vám určitě přijde vhod pár faktů, které potřebujete vědět o těhotných ženách. Zvláště, když je ta těhotná žena vaší ženou. 

Blbec na obzoru I.

18.3.2017

Když už si myslíte, že je všechno v pořádku, doručí vám život dalšího blbce. Zásadní a jediný fungující recept na to, jak si poradit s blbcem, je: nevšímat si ho. No jo, lehce se to řekne.

Blbec na obzoru II.

19.3.2017

Blbec-násilník. Ještě vetší blbec než jen obyčejný blbec.

Třemi minutami ke štěstí

17.1.2017

Máme pro vás šest zaručených pravidel pro: snížení vysokého tlaku, trvalé zlepšení partnerství, absolutní vyčištění pleti a okamžité odstranění zažívacích potíží. 

Není každý den posvícení I.

15.12.2016

Popravdě, jsou v životě období, kdy je každý den spíš čekáním na to, až konečně skončí. Těžké časy v životě přicházejí často bez varování. I když, abychom byli upřímní, i kdyby to bylo s varováním, připravit se na to moc nedá. 

Není každý den posvícení II.

13.12.2016

Poté, co si jako panáček s páskou přes oči poslušně projdete všemi stádii přijetí osobní tragédie: 1. popírání 2. zlost 3. smlouvání 4. deprese 5. přijetí (Bože, opravdu jsme tak předvídatelní? Opravdu jsme všichni stejní?), budete muset stejně vykročit nějakým směrem. 

 

Pes – nejlepším přítelem psa

11.12.2016

Můj pes je malý, hodný a empatický, učí sousedovic psa mluvit a vždy, když je mu smutno, utěšuje ho přes plot. Zarazilo vás to? Asi ne. Vždyť proto si je pořizujeme. Pejsky. 

Být sám není to samé, co být osamělý

12.12.2016

Není samota jako samota. Někdo je sám celý život, někdo zůstal sám po smrti partnera nebo po rozvodu. Někdo je sám i přesto, že žije v manželství. Někdo sám není, ale navenek to tak vypadá. Někdo to má právě naopak, ačkoli je obklopený lidmi. I tak může trpět velkým osaměním, až z toho psychicky onemocní. 

Čas na čas

22.11.2016

Říká se, že čas utíká. To už jsou zase Vánoce? Před chvílí bylo čtyřicet stupňů ve stínu a dnes se zpívají rolničky? Dítěti je deset ? Vždyť je to pár let, co bylo ještě v plenkách. To jsme se opravdu neviděli dvacet let? Taky se říká, že čas se vleče.

Introvert, nebo extrovert? Co je lepší?

30.9.2016

Jste veselý, hlasitý týpek, který je během minuty doma všude, kde se objeví? Znáte všechny a všichni znají vás? Vyhledáváte společnost a když jste sám, cítíte se nesvůj? Výborně. Jste pravděpodobně extrovert. Jste raději sám, nebo jen v úzkém kruhu známých lidí? Je mlčení vaším nejlepším přítelem? Vyhýbáte se davům, hlučné společnosti a raději trávíte čas s knížkou? Výborně. Jste pravděpodobně introvert.