O nás

Prostě Život - společnost pro podporu kvalitního středního věku

V povaze a nastavení člověka je pořád něco odkládat na později. Na zítra, na příště, na dovolenou, na důchod. Na později se odkládají povinnosti, sny, čas na sebe i péče o zdraví své i svých nejbližších.

A když mluvíme o zdraví, nemyslíme tím pouze fyzické zdraví. Ale i duševní pohodu, dobrou kondici, lepší náladu, víc energie.

Rádi bychom vám prostřednictvím této naší webové stránky nabídli pobavení, oddych i ponaučení. Rádi bychom oslovili především starší generaci, pomohli jí řešit specifické problémy, nabídli užitečný servis i dobré rady.

Budeme mluvit otevčeně o všem, co trápí i těší seniory i jejich rodiny. Jsme seskupení odborníků z nejrůznějších profesních oblastí a máme co nabídnout, víme jak pomoci. 

Kontakt

Ptejte se, odpovíme.

tel.: +420 231 227 762
fax: +420 241 227 767
info@prostezivot.cz
Facebook: /proste-zivot-cz


Naši přispěvatelé a autoři

Mgr. Xénia Paličková Křížová - editor a autor

Xénia se věnuje psaní už řádu let. Specializuje se na tématiku seniorního věku a ráda by, aby její články byly pro vás zajímavé a inspirativní.

Lukáš Hradecký - editor článků

Lukáš je výborný v odhadu lidské duše. Rád píše o jídle a rád ho i jí. Má rád Pompeje a nerad se fotí.

MUDr. Jan Krátky, CSc.

Přispěvatel odborných článků.

Ing. Jarmila Sázavská Pršková

Jarmila vystudovala University of Oslo a celý svůj profesní život se specializuje na seniorskou tematiku. Mluví plynně česky, norsky a anglicky.