Růžová zahrada a Senior aktivní život

Lázně, hobby veletrhy a prezentace. To jsou všechno místa, kde pro vás připravujeme povídání se zajímavými hosty. 


Růžová zahrada a Senior aktivní život Čt 16.6.2016, 09:00 - 17:00

Výstava Senior – Handicap: aktivní život je již tradičně spojena s výstavou Šikovné ruce našich seniorůLázeňským veletrhem a již pátý rok i s výstavou růží a květin časného léta Růžová zahrada.
Stejně jako v letech minulých, najdou i letos návštěvníci v odborné části výstav Senior – Handicap a Lázeňský veletrh nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy handicapů, zdravotní poradny a nabídku lázeňské léčebné, rehabilitační či relaxační péče. A rovněž zde budou vystavovatelé se zbožím nezbytným pro každodenní život.
 
Místo akce: VÝSTAVIŠTĚ Lysá nad Labem, Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem

Program akce

Obrovský úspěch také každoročně sklízí výstava Růžová zahrada. Letošní již 6. ročník opět nabídne stovky řezaných i hrnkovaných růží doplněných dalšími květinami a zelenými rostlinami. Samozřejmou součástí Růžové zahrady budou rovněž zahradnické trhy, aby si mohli návštěvníci nakoupit jak rostliny, tak i potřeby pro dům a zahradu.

Součásti výstavy bude také stánek společnosti Pharma Future, kde si budou moc všichni návštěvníci zakoupit za zvýhodněnou cenu např. Konopné mazáníOrtho Help complete či H-Protect Enzyme. Dalším vystavovatelem bude společnost Medico Group se svým produktem M Graviola – jedná se o velmi silný antioxidant, který neutralizuje volné kyslíkové radikály v krvi a tím snižuje riziko oxidačního stresu.

Na akci si můžete také zakoupit originální zápisníky české značky Clever Minds, které se soustředí na týdenní plánování priorit a cílů či volnočasových aktivit.

Zpět na přehled